درباره ما

تیما مجموعه ی پیچیده ای از انگیزه ها رو داره، ما ارزش های دوست داشتنی داریم که برای کسب شون حسابی وقت و دقت صرف کردیم و نتیجه تلاشمون رو اینجا به اشتراک می گذاریم. عنصر منحصر بفرد تیم ما، حجم وسیع ارزش هاست. هدف ما چیرگی در رقابت و یا پول در آوردن نیست، قراره عالی ترین کار ممکن رو ارائه دهیم. عالی تر از هر چیز دیگه ای! از این جهته که تیما دوست داره هم برای اجتماع و حرفه اش مفید باشه، و هم دوست داره تمام تجربه هاش رو منتقل کنه. ما اینجاییم تا علاوه بر مهارت های موشن گرافیک، برنامه نویسی، طراحی، عکاسی و تکنولوژی، روحیه کارتیمی رو تقویت کنیم. اینو هم بگم که قرار نیست ما بگیم و شما بشنوید قراره با هم بشنویم، با هم یاد بگیریم و با هم جلو بریم. در این راه با همیم و دستان شما رو صمیمانه می فشاریم. سختی این مسیر با گرمی دوستی شما، هموار میشه.

تیم ما

Christopher Avatar

مجتبی بهروزی

mojtaba.behroozi@gmail.com مربی اجایل و توسعه تیمی - موشن دیزاینر
CEO and Founder of Teamaa در زمینه های مختلفی تجربه کاری دارم اگر چه الان اگه به قبل برگردم خیلی از اون ها رو دنبال نخواهم کرد ولی خوشحالم که در نهایت همه چیز منتهی به روشن تر شدن مسیرم شده. با عشق جلو میرم و هر چه رو که میدونم به کسانی که دوست داشته باشند ارائه میدم.
Christopher Avatar

محمد کاظمی

mohammadkazemi93shz@gmail.com مدرس عکاسی ،عکاس ،ادیتور و کالریست
عاشق کارم هستم هر ثانیه از کار را با لذتی شگرف از سراسر وجودم حس میکنم متوجه گذر زمان نمیشوم چرا که هر کاری که با عشق باشد چیزی جز گرفتن عشق نیست پس بیایید با هم روزهای جدید را تجربه کنیم و گوهر وجود خودمان را از بالقوه به بالفعل تبدیل کنیم
Christopher Avatar

ساناز زمانی

sany.zmn@gmail.com عکاس٬ادیتور٬کالریست٬مدرس فتوشاپ و لایت روم
Christopher Avatar

علی منصورآبادی

alimansourabady78@gmail.com  Full Stack Programmer Database Analyst
رویاهای بزرگ توسط یک شخص ایجاد نشده اند، بلکه توسط تیمی از افراد هم دل و هم صدا شکل گرفته اند. خیلی خوشحالم که به عنوان یک برنامه نویس، در تیما فعالیت می کنم.
Christopher Avatar

فاطمه تابع

fatemeh78tabe@gmail.com Full Stack Programmer Mobile Developer
فاطمه هستم، برنامه نویس تیما. معتقدم که همه ما توانایی ایجاد تغییر رو داریم، هرچند که این تغییر نسبت به جهان اطراف ما کوچیک باشه. فقط کافیه که خودمون را بشناسیم و رویامون رو بسازیم.