!به من یادآوری کن
شروع دوره آموزش اساسی افترافکت

شروع دوره آموزش اساسی افترافکت

برگزار کننده : مجتبی بهروزی

مکان : سایت تیما

زمان شروع : 8:00 - 1401/12/5

زمان پایان : 12:00 - 1402/1/4

شروع دوره آموزش اساسی افترافکت

آموزش اساسی افترافکت After Effects مجتبی بهروزی مقدماتی و پیشرفته آموزش موشن گرافیک Motion Graphic و موشن دیزاین Motion Design و جلوه های ویژه VFX

آموزش اساسی افترافکت آپلود شد! این پکیچ آموزشی به صورت یک دوره جامع، تولید، جمع آوری و تدوین شده است. در حال حاضر سه فصل آن آپلود شده که قابل پیش خرید است. مابقی فصول در دست اجرا و تدوین هستند که به صورت مستمر به پکیچ اصلی اضافه می گردند. این پکیچ با قیمت حداقلی و تخفیف ویژه جهت پیش خرید ارائه شده، فلذا دوستانی که هم اکنون پیش خرید داشته باشند علاوه بر دریافت تمامی فایل ها و فصل ها، از قیمت حداقلی و این تخفیف برخوردارند. عزیزانی که قبلا در هر کدام از کلاس های حضوری و یا آنلاین مدرس این دوره شرکت داشته اند، چه کلاس های موسسه ی مدیرت صنعتی و چه کلاس های موسسه ی دیباگران و ... در صورت علاقه به خرید این پکیچ علاوه بر تخفیف موجود، می توانند از کد هدیه 25 درصدی " هدیه مدرس " استفاده کنند. جهت دریافت کد هدیه پس از ثبت نام در سایت از بخش "راهنمایی میخواهید؟" تیکت بزنید و یا مستقیما با مدرس ارتباط برقرار کنید.     

عجله نکنید، قبل از خرید با خیال راحت با ارسال پیام از طریق " ارتباط با ما" و یا بخش "راهنمایی میخواهید؟" مشاوره آنلاین دریافت کنید و سوالات خود را بپرسید.

نظرات ارزشمند خود را با ما به اشتراک بگذارید

نظرات :
هنوز نظری ثبت نشده است.